Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak dobrać lampy do stylu wnętrza?

Jak dobrać lampy do stylu wnętrza?

Nie powinniśmy tematu oświetlenia w naszym domu traktować po macoszemu. Odpowiednie oświetlenie wpływa zarówno na nasz nastrój, wzrok, jak i estetykę pomieszczenia. Lampy wiszące mogą być dekoracją naszego domu, dlatego warto dobrać je do stylu, w jakim urządzone jest nasze mieszkanie.

Styl skandynawski

Eleganckie lampy wiszące w stylu skandynawskim powinny być możliwe jak najbardziej minimalistyczne, co nie oznacza, że mają idealnie zlewać się z tłem. Powinny być w stonowanych kolorach bądź takich, które są zdecydowane i nadadzą stylu naszemu wnętrzu. Doskonale sprawdzą się tutaj biele, szarości, ale także i czerwienie.

Styl nowoczesny

Tutaj idealnym rozwiązaniem wydają się industrialne lampy. Obecnie triumfy popularności świecą lampy, które są stylizowanymi żarówkami. Takie żarówki wyglądają zarówno surowo, jak i bardzo efektownie. Miedziane lampy z takową żarówką będą bardzo dobrze współgrały z nowoczesnym surowym wnętrzem.

Styl romantyczny

W tym przypadku sprawdzi się wszystko, co lekkie i dziewczęce. Lampy z kloszami stylizowanymi na retro, czy też efektownie postarzanymi. Do takiego stylu pasują delikatne pastele i wzory takie jak kwiaty, kropki, czy kolorowa kratka.

Tak dopasowane lampy wiszące, będą nie tylko spełniać swoją funkcję, ale i upiększać wnętrze.         


Głosuj (0)

14:32:50 23/02/2016 [Powrót] Komentuj